School Students Entrepreneurship Winners

6 - 9 Winners

sr no First name Last Name school class
1 Adarsh Kumar DAV MOTIHARI 8
2 Krishnan Kundan CS DAV PUBLIC SCHOOL,MOTIHARI 8
3 Komal Mishra CS DAV PUBLIC SCHOOL,MOTIHARI 8
4 Kushal raj basisth Tagore Academy 9
5 Jathin Varma St John's EM high School 6
6 Disha R Rao Delhi Public School 9
7 Anushka S Delhi Public School 9
8 Anagha Kaushik Delhi Public School Bangalore South 9
9 Fizza Charania Orchid the International school 7
10 Maitri Gada Orchid the international school Masjid Bunder 6
11 Advay Kendhe Orchids international school thane 9
12 Anushree Kendhe orchids the international school thane 7
13 Sameer Shandilya Sri Kumarans Children's Home Educational Council Mls 6
14 Anika Shandilya Sri Kumarans Children's Home Educational Council Mls 9
15 Ishan Chopdar Orchids-The International School 6
16 Mahi Parhadkar Bhavan's B.P Vidya Mandir Koradi 8
17 Anandi Thakre Bhvan's B.P Vidya Mandir Koradi Nagpur 8
18 Rashi Maheshwari Bhvan's B.P Vidya Mandir Koradi Nagpur 8
19 Atharv Sriram Dehi Public School, South 6
20 Trisha Gupta DELHI PUBLIC SCHOOL(BANGALORE,SOUTH) 6
21 Kanishk Patil DAV Public School 9
22 Jaenil Parekh DAV Public School 9
23 Pushkar Sinha DAV Public School 9
24 Vinesh Chaudhari DAV public school 8
25 Sneha Mukhopadhyay Ashok Hall 8
26 Akshay chaudhary St Josephs College 6
27 Sheehan Chakraborty Khalsa Model Senior Secondary School 7
28 Raagini Haldar Airforce School,9BRD,Chandannagar 7
29 Chaitanya Singh AirForce School 9BRD Chandannagar ,Pune 7
30 Srijana Singh Airforce School 9BRD,Chandannagar 7
31 Ayush Yadav UPS Tajpur 7
32 Kunal Shrimal Subodh Public School 9
33 Daksh Mistry Gajera Vidhyabhavan, Utran 9
34 Smit Vijay Chavan Chavan Shree Gajanan Maharaj English School Shegaon 8
35 Aditi Basumatary Gajera Global School 6
36 Kalaivarshni Jayakumar Vidhyasagar International Public School 9
37 Ananya Mange RBK School 8
38 Neev Thakkar RBK School, Mira Road 8
39 Samudra Banerjee Smt Sulochaniadevi Singhania 9
40 Anush Malhotra Smt Sulochanadevi Singhania School 9
41 kush pathak Smt. Sulochana Devi Singhania School 9
42 sahil chowdhury smt sulochnadevi singhania school 9
43 aniket singh smt sulochnadevi singhania school 9
44 Devraj Khanchandani RBK School, Mira Road 8
45 Asher D'mello RBK School Kanakia 8
46 Sadhan Raut RBK School Kanakia 8
47 Shourya Dave RBK School, Mira Road 7
48 Eshaan Gaur Sardar Vallabhbhai Patel Vidyalaya 9
49 Mann Shah Don Bosco High School 7
50 Arvind Rao Shrimati Sulochanadevi Singhania School 9
51 Manan Kishnani Smt Sulochanadevi Singhania School 9
52 Preet Parakh Smt Sulochanadevi Singhania School 9
53 Ravin Wadhwani Smt. Sulochanadevi Singhania School 9
54 Abhishek Iyer Smt. Sulochanadevi Singhania 9
55 Aaron Davis Smt. Sulochanadevi Singhania School. 9
56 Aadhya Shetty RBK International Academy 8
57 Smera Balan RBK International Academy 8
58 Adit Bhargava EuroSchool Airoli 9
59 Avik Majumder Euro School Thane 8
60 Tanmay Pawar Sunny Spring dale school 8
61 Mukund MV Euro School Whitefield 7
62 Ribhav sharma Euro school 7
63 Kshitij Pai Euro school,whitefield 7
64 arvind krishna Vydehi School of Excellence 7
65 shayne ebinazer vydehi school of excellence 7
66 Gowri Prarthana A Kendriya Vidyalaya No 1 6
67 Siva Ranjana Kendriya Vidyalaya No 1 6
68 Palak Sangani Euro School 9
69 Aaratrika Banerjee Euro School, Thane 9
70 Sanskriti Rao Euro School, Thane 9
71 Veeranshi Dedhia Vikhe Patil Memorial School 8
72 Ira Bahulekar Vikhe Patil Memorial School 8
73 Soalihah Mushtaq Green valley educational institution 6
74 Wani Wafa Green valley educational institution 6
75 Diptesh Gupta St.Xaviers School 8
76 Priyanshu . St.Xaviers School 8
77 Naitik Pattnaik St.Xaviers School 8
78 Sakshi Deshmukh New India School 8
79 Dilshaan Kaur Mount Litera Zee School, Ludhiana 8
80 Bhavika Aggarwal Delhi Public School, Khanna 8
81 B S Revant Namburi Mount Litera Zee School 9
82 Rehan Rahaman Mount Litera Zee School 6
83 Sagnik Dhar Gupta Mount Litera Zee School, Berhampore 6
84 Takif Kabir Mount Litera Zee School, Berhampore 6
85 Swastika Jana Techno India Group Public School Garia 8
86 Triparna Khanra Techno India Group Public School Garia 8
87 Myra Arora Bal Bharati public school, Rohini 7
88 Naman Varma Doon Blossom Academy 9
89 Yash Dubey Doon Blossom Academy 9
90 Karan Gupta Orchids The International School, Thane 9
91 Ankur Saxena Orchids The International School, Thane 9
92 Anvit Likhate Vikhe Patil Memorial School 6
93 Charvi Sharma Subodh Public School Airport Sanganer 9
94 Lakshmi Raje Orchids The International School 7
95 Myra Arora Bal Bharati public school, Rohini 7
96 Jahal Mansawala Doon Blossom Academy 9
97 Shreya Saxena DOON BLOSSOM ACADEMY 9
98 Bhavya Vyas Doon Blossom Academy 9
99 Saksham Tiwari Cygnus World School 8
100 Pavan Akbari Cygnus World School 8
101 Saksham Mittal Cygnus World School 8
102 Tanmay Khandelwal Chatrabhuj Narsee School 8
103 Aaryan Kushwah Chatrabhuj Narsee School 8
104 Swara Dhole New India School 8
105 Neev Shah RBK INTERNATIONAL ACADEMY 8
106 Ved Khemani RBK INTERNATIONAL ACADEMY CHEMBUR 8
107 Shraddha Gupta Mount litera zee school 9
108 Dev Solanki Doon Blossom Academy 8
109 Meet Yadav Doon Blossom Academy 8

10 - 12 Winners

sr no First name Last Name school class
1 Aditya Balpande Somalwar high school junior college and Nikalas branch 12
2 Avaneesh Kumar Delhi Public School Bangalore South 10
3 Vedant Agarwal Delhi Public School Bangalore South 10
4 Pranav Hemanth Delhi Public School Bangalore South 10
5 Suryansh Somani The Millennium School 10
6 Satvik Reddy Amali High School 10
7 Veer Dosi Billabong High International School 10
8 Aryan Anand Delhi public school South 10
9 Jithendra Rao Kasibhatla Orchids 10
10 Mohammed Zaid Orchids 10
11 Krish Yadav Scholars convent 10
12 Tulip Mittal DPS R.K.Puram 11
13 RITIKA KUMAR TULSYAN Subodh Public School ,Airport 11
14 Samyak Kapoor Venkateshwar Global School 10
15 Manohar Gella Sri Harsha Junior college 11
16 Gonagana Venkata Sai Krishna Sri Harsha Junior college 11
17 Gonagana Ganesh Kumar Sri Harsha Junior college 11
18 Manohar Gella Sri Harsha Junior college 11
19 Sai Krishna Gonagana Sri Harsha junior college 11
20 Gonagana Ganesh Kumar Sri Harsha Junior college 11
21 M S Krishnadev Narayana e techno school Poonamallee Chennai 10
22 Sreevalsan Venkatesan Narayana e techno school Poonamallee Chennai 10
23 Kommanapalli Hemanth Narayana e techno school Poonamallee Chennai 10
24 Manas Pandit Dav public school 10
25 Anvesh Patnaik Lilavatibai Podar High School 12
26 Aryan Dhanuka Lilavatibai Podar High School 11
27 Simar Aneja Ashok Hall 11
28 Nehal Poddar Ashok Hall 11
29 Vanshika Pun Ashok Hall Girl's Higher Secondary School 11
30 Arya Pun Ashok hall girl's higher secondary school 11
31 Rudransh Nareda BVBV Jaipur 11
32 Shrivardhan Sharma BVBV Jaipur 11
33 Krishna Lalla BVBV Jaipur 11
34 Tiyas Dutta Khalsa Model Senior Secondary School 11
35 Maitree Meher Air Force School CN 10
36 Shwetark Kulkarni Symbiosis International School 10
37 Aabhas Senapati Zydus School for Excellence, Vejalpur 11
38 Sivan K Zydus School for Excellence 11
39 Chetan Naik Udgam School 11
40 Nipun Thakuria Subodh Public School , Sanganer 10
41 Vishnu Vardhan Vithanala Sri Chaitanya School 11
42 Kevin Mangukiya gajera english medium school 12
43 Sounak Bhandari RMG Maheshwari English Academy 11
44 Sainyam Acharya Delhi Public School 11
45 Ritambhara Trivedi RMG Maheshwari English Academy 11
46 Vasu Akbari Gajera International School 11
47 Manas Pradhan Shree H.J. Gajera Higher Secondary English School 11
48 Asmi Basak Sliver line prestige School 10
49 Keshav Arora Selaqui international school 10
50 Kruti Rathi New India School 10
51 Aarohi Datir New India School 10
52 Aryan Maheshwari R. N. Podar School 10
53 Advait Bhattacharya R. N. Podar School 10
54 Yatharth Prasad R. N. Podar 10
55 Anshul Mahajan Bal Bharati Public School, Pitampura 11
56 Shawna Rose George Chethana PU college 12
57 Yashwant Kumar Gond Dav public school, Walmi Complex 11
58 Hevan Shiroya Kas 11
59 RITESH GANDALWAD SHREE SHAHI VVIDYALAYA BHOKAR 12
60 Sanjana Katreddi Vydehi School of Excellence 11
61 Venu Mukund Kattuboina Primus Public School 11
62 Anannya Rokde Smt. Sulochanadevi Singhania School 10
63 Chintan Chitlange Podar International School ICSE 10
64 Savnee Kulkarni Sir Parashurambhau College 12
65 Mrunal Sonawane Sir Parashurambhau College 12
66 Udhav Agarwal Matrix High School 11
67 Aditya Bhamu Euro International School 10
68 Samujjwal Kumar St. Xavier's School 12
69 Arnav Choubey St. Xavier's School 12
70 Shobhit Roshan St. Xavier's School 12
71 Yogesh Kumar Delhi Public School 12
72 Aman Chandrashekhar Sunbeam English School,Bhagwanpur 12
73 Udit Narayan Jha Sunbeam English School, Bhagwanpur 12
74 Vishnu Singh Sunbeam English School Bhagwanpur 12
75 Amit Singh Sunbeam english school bhagwanpur 12
76 Sudiksha Singh Sunbeam english school bhagwanpur 12
77 Nikita Agrawal St Angela sophia school 11
78 Aaryan Marcha Rukmani Birla Modern High School 11
79 Ruhaib Muhammad DPS South 11
80 Harsh Kumar DPS South 11
81 Vansh Thawani Harmilap Mission School 12
82 Debamita Das The Orbis School 11
83 KAUSTUBH TALLAM Jain College 11
84 Anshika Goel Ahlcon International School 11
85 Simran Joshi Ahlcon International School 11
86 Shruti Sontakke St. Xavier's high school 12
87 Shyam Venkatraman PSBB Learning Leadership Academy 11
88 Ruhaib Muhammad DPS South 11
89 Amogh Sabhahit AECS Magnolia 11
90 Mrudula Chinhalli SKCH CBSE 11
91 Nirih Kamplimath SKCH CBSE 11
92 Srinidhi Pinnapati SKCH CBSE 11
93 Gargi Chauhan Doon blossom academy 12
94 Prachi Sharma Doon Blossom Academy 12
95 Sakshi Shah Doon Blossom Academy 12
96 Ansh Gupta ST. COLUMBAS SCHOOL 11
97 Aditya Jaiswal Doon Blossom Academy 11
98 Moksha Desai Doon Blossom Academy School 11
99 Raj Shah Doon Blossom Academy 11
100 Yash Mistry Doon Blossom Academy 10
101 Souvik Mondal St Xaviers school 12
102 GONAGANA SAI KRISHNA Sri harsha 11
103 Thadi Vinay Sri Harsha 11
104 Vinay - Sigman 11
105 Vibha Madabushi Smt Sulochanadevi Singhania School 10
106 Swarali Bhuyar Smt Sulochanadevi Singhania School 10
107 Reuben Alex NPS HSR 11
108 Sahil Rajiv NPS HSR 11
тип
Telegram